Home / Cep Oyun / Yeni Seri Witcher, Şimdiden Tam Puan Aldı!

Yeni Seri Witcher, Şimdiden Tam Puan Aldı!

Netflix’in, yerkürenin en başarılı oyunlarından biri olan Witcher serisinden uyarladığı TV serisi için geri sayım başladı. Rivia’lı Geralt, 20 Aralık 2019 tarihinde, dünyaca ünlü TV platformu üzerinden izleyicilerle buluşacak. 

Mistik, pragmatik ve karizmatik Geralt, para karşılığında yaratıkları avlıyor. Witcher, üç oyun ve sayısız genişleme paketi ile gerek konsol, gerekse PC platformunda inanılmaz muvaffakiyetler elde etti. Pek çok oyun otoritesine nazaran Witcher; RPG segmentinin en çarpıcı figürlerinden biri.  Hatırı sayılır seviyedeki oyun tutkunu ve ekspere nazaran de oyun tarihinin en yeterli serisi. O denli ki; Witcher oyunlardan sonra sayısız çizgi roman ve kitaba da ilham menşesi oldu.

Karakterin yayın haklarını ele geçiren Netflix, turnayı gözünden vurmuş üzere gözüküyor. Seri, 20 Aralık 2019 yılında gösterime girecek olsa da, kimi film otoriteleri tarafından izlendi bile. 

Ünlü film otoritesi Aymeric Porthernaud, “Serinin birinci iki kısmını izledim. Beyaz perde ve beyaz cam yerküresinde gördüğüm en güzel savaş koreografilerine tanık oldum. Gerek güldüm, gerekse çığlık attım” açıklamasında bulundu. Gayrı bir otorite Lauren S.Hissrich ise “Seriyi seyredenler ve seyredecek olanlar çok ancak çok şanslı” diyerek, evvelki açıklamaya destek verdi.

The Witcher‘da, kült karakter Geralt’ı; Man of Steel, Batman V. Superman: Dawn of Justice ve Justice League üzere sinemalarda Superman rolünde gördüğümüz Henry Cavill üstlenecek. Henry Cavill artık tayt ve pelerine veda etmiş üzere gözüküyor. Cavill’in yanı sıra dizide Freya Allan (Ciri) ve Anya Chalotra (Yennefer-Cintra Prensesi) da uzunluk gösterecekler.

Birinci seri kısımları şu formda sıralanacak:

Kısım 1: “The End’s Beginning” 
Kısım 2: “Four Marks” 
Kısım 3: “Betrayer Moon” 
Kısım 4: “Of Banquets, Bastards and Burials” 
Kısım 5: “Bottled Appetites” 
Kısım 6: “Rare Species” 
Kısım 7: “Before A Fall” 
Kısım 8: “Much More


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir