Home / Android - Uygulama Programları / Google Play ve Apple Store’un En İyi simülasyon Oyunları

Google Play ve Apple Store’un En İyi simülasyon Oyunları

Google Play ve Apple Store’un En İyi simülasyon Oyunları

Günümüzün en çok tercih edilen mobil oyunları hızla ilerlemeye devam ediyor. Kullanıcılar tarafından her an yeni bir uygulamanın çıkması ise aslında büyük problem. Seçenek sayısı arttıkça insanların tercihleri de her gün farklı şekilde değişebiliyor. Google Play ve Apple Store’un En İyi Simülasyon Oyunları için hem pc  hem de mobil için sizlere bir ufak bilgilendirme yapalım diye düşündük. Kaliteli oyunlardan yola çıkarak hazırladığımız listelerde mobil platformlarda en iyi simülasyon oyunlarının listesini vermeye çalıştık.

En İyi Simülasyon Oyunları

Simülasyon oyun aslında gerçeğinin sanal bir sürümü olarak da adlandırılabilir. Araçtan örnek verecek olur isek araba kullanmayı bilmeyenler bile bu simülasyonlar sayesinde kendilerini geliştirebiliyorlar. Bunları örnekler ile çoğaltmak mümkün mesela müdür simülasyonu, yönetici simülasyonu, hizmet simülasyonu ve uçak, tren simülasyonları gibi.  Bu sıralar ise en çok beğeni toplayan ve bir sonraki yazı hedefimizde olan otobüs simülasyonu geliyor.

Google Play içinde yer alan seçenekler arasında sizlere özel seçtiklerimiz ise en popüler oyunlar arasında yer alan Goat Simülatör olacak. İlk olarak hem bedava olması hem de insanlar tarafından sevilmesi ile ön plana çıkıyor. Hem mobil hem de pc kullanma imkanınız var Listemisi sizlere sunalım.

 • Truck Simulation 19
 • İnşaat ve Sürüş Simülatörü Drive Simulator 2
 • Mobil Otobüs Sürme Oyunu “Otobüs Simulator: Ultimate”
 • Driving School Classics Google Play
 • Driving School Classics Apple Store
 • İnşaat Simülasyon Oyunu “Construction Simulator 3”

Ücretsiz Simülasyon Listeleri

Bilgisayarlarınızda da oynayabileceğiniz özel uygulamalar arasında yer alıyor. Ancak bu tür oyunlarda paralı olma riski yüksek. Fakat yaptığımız listedeki oyunlar mobil için ücretsiz olarak şu an sunuluyor. Sizlerde bu tür oyunlar ile kendi karakterlerinize yaşam şansı sunuyorsunuz. Kendi sanal dünyanızda istediğiniz değişimleri rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Google Play ve Apple Store’un En İyi Simülasyon Oyunları listemizi inceleyip yükleme yapabilirsiniz.

 • Sims FreePlay Google Play
 • The Sims Google Play
 • Sims FreePlay Apple Store
 • The Sims Apple Store

İnşaat Simülasyonu için Örnek listeler

İnşaat denilince akla ilk olarak Construction Simulatör2 oyunu geliyor. Kullanıcı sayısının fazla olmasından da bunu rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Oyuna benzer farklı listeleri de yine yazı ekinde sunacağız. Oradan da seçim yaparak grafik yönünden en başarılı oyunu indirebilirsiniz. İlk alım için hemen para ödemenize gerek yok. Oyunun ücretsiz olarak sürümü mevcut. Deneyin ve oyuna hakimiyet sağlarsanız ufak bir meblağ ile yükleme yaparsınız.

 • İnşaat Simülatörü Sim2 Full Google Play
 • İnşaat Simülatörü Sim2 Lite Google Play
 • İnşaat Simülatörü Sim2 Lite Apple Store
 • İnşaat Simülatörü Sim2 Full Apple Store

Yeni ve bedava oyunların takibi için sitemize üye olabilirsiniz. Her gün yeni bir özellik ile sizlere sunulan listelerden haberdar olabilirsiniz.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


3 comments

 1. mail için teşekkürler admin

 2. HARİKA BİR ÇALIŞMA GÖNDERMİŞSİNİZ teşekkürler

 3. yeni göndereceğiniz platin üyeliği beklioyrum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir