Home / Cep Oyun / Cepte Haydi Oyunu Nasıl Oynanır?

Cepte Haydi Oyunu Nasıl Oynanır?

Cepte Haydi Oyunu Nasıl Oynanır?

Mobil uygulama üzerinden, bilgi yarışması yaparak gerçek para kazandıran cepte Haydi oyunu nasıl oynanır?

Gün içerisinde 2 defa canlı yayınla bilgi yarışması düzenleyen, kazananlara belirli miktarda ödül dağıtan Hadi, televizyonlarda izlenen bilgi yarışmalarının hem mobil hem de topluluk hali olarak tanımlanabilir. Hadi, gerçek para dağıtır ve binlerce liraya kadar ödül kazanmayı vaat eder.

Cepte Hadi Oyunu Kuralları ve Yarışma Mantığı

Çok basit bir şekilde oynanabilen Hadi, öncelikle sizden bir profil oluşturmanızı talep eder. Profilinize size özgü bir kullanıcı adı, profil resmi, doğum tarihi ve cinsiyet gibi temel bilgilerinizi eklemeniz gerekir. Telefon numaranızı da eklemenizin ardından mobil aktivasyon yapılır ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Standart bir bilgi yarışması olan Hadi, sadece Çarşamba ve Perşembe günleri iki defa düzenlenir. 12:30 ve 20:30’da başlayan yarışma, normal günlerde ise sadece 20:30’da canlı yayınla kullanıcılarının karşısına çıkar. Peki, cepte hadi oyunu nasıl oynanır? Oyundan nasıl para kazanılır? Oyun sırasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Yarışma başlamadan 1 saat önce telefonunuza bildirim gelir. Sonrasında ise yarışmaya tam 5 dakika kala bir bildirim daha gelerek, yarışmacıların hazır halde bulunmaları istenir. Canlı yayına başlandığında ise Müge Boz yarışmacıların karşısına çıkarak, toplamda 12 soru sorar.

Sorulan 12 soru için tanınan cevap hakkı 10 saniye gibi kısa bir zaman dilimidir. Sorulan soru karşısında yarışmacılara 3 şık verilir ve yarışmacılar bu 3 şık arasından, kendilerine göre doğru olanı işaretlerler. Genel olarak ilk 3 sorunun son derece kolay olduğu görülür. İlerleyen periyotlarda ise sorular zorlaşır.

Yarışmacılar 10 saniye içerisinde soruya cevap vermezlerse veya yanlış cevap verirlerse yarışma dışında kalırlar. Yarışmadan gelir elde etmek isteyen kişinin mutlaka 12 soruyu eksiksiz bir şekilde bilmesi gerekir. Süre veya yanlış cevap nedeniyle kişinin elenmesi durumunda ise jokerler devreye girerek, kişinin tekrar yarışma içerisinde kalmasına yardımcı olur.

Yarışma içerisinde joker elde edebilmek adına Turkcell BİP uygulamasını kullanmanız veya bir arkadaşınızı referans olarak uygulamaya getirmeniz gerekir. Bu şartları karşılamanız durumunda joker haklarınız sayesinde yarışmadan elenseniz bile tekrar yarışmaya katılabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Güvenilir Mi?

Cepte Haydi oyunu nasıl oynanır?” sorusunun yanı sıra uygulamanın güvenilirliği konusunda da pek çok soru işareti yarışmacıların aklında yer edinebilir.

Uygulama bugüne dek birçok yarışmacıya binlerce lira değerinde ödül dağıtmış durumda. Her gün belirlenen ödül, kazanan yarışmacılar arasında ortak bir şekilde dağıtılır ve kazanılan ödül 3 gün içerisinde yarışmacının hesabına eklenir. Bu nedenle uygulamanın güvenilirliği konusunda herhangi bir tereddüt yaşanmasına gerek kalmaz. Uygulama güven problemi yaşanmadan rahatlıkla kullanılabilir.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


One comment

  1. ne oydardık be eskiden 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir