Home / Akıllı Telefonlar / Samsung Galaxy Buds+ görseli keşfedildi

Samsung Galaxy Buds+ görseli keşfedildi

Samsung’un CES 2020 yahut Galaxy S11 serisi lansmanı ile birlikte sahneye çıkarmasını beklediğimiz yeni Galaxy Buds+ kulaklık modeli ile ilgili hazırlıklar son aşamada. Resmi pratiklere da Galaxy Buds+ görselleri eklenmeye başladı.

Galaxy Buds+ neler sunacak?

Samsung Smart Things tatbikinin son APK heyetim evrakında ortaya çıkarılan görsel Galaxy Buds+ modelinin dizaynını net bir halde yansıtıyor. Dış tasarım orjinal model ile aynıyken iç kısımda kıymetli değişiklikler var.

Asıllar Galaxy Buds+ modelinin rakibi AirPods Pro üzere gürültü engelleme teknolojisine sahip olacağı belirtiliyor. Kulaklık bileşenlerindeki çift mikrofon ile yapılması beklenen gürültü engelleme haliyle yongaya biraz daha yük bindirecek.

Bu şekil gelişmelerde umumide bataryanın da güçlenmesi gerektiğini biliyoruz. Samsung’un yeni kulaklık modelindeki bataryayı bir ölçü daha büyüttüğü söz ediliyor. Şimdi tasarruf vadeleri ve kablosuz şarj konusunda bir haber mevcut değil.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir