Home / Akıllı Telefonlar / HongMeng OS Destekli Akıllı Telefon

HongMeng OS Destekli Akıllı Telefon

HongMeng Os Destekli Akıllı Telefon yeni yapılan söylentilere göre Huawei’nin yeni modeli olan HonMeng işletim sistemini değiştirerek Android mübadili olarak geleceği söyleniyor. Fakat, geçtiğimiz aylardan beri şirket bu söylentilerin aksinde bir görüş ortaya koyuyor. Tam aksine Telefon Tanıtımları olmayacağını yine Android olarak devam eedceklerini bildiriyorlar.

Kulislerde yapılan konuşmalar ise açıklamalar ile haberlerin çeliştiği yönünde dedikodular ile dönüyor. Yeni yapılan test ile birlikte Huawei’nin şirket olarak HongMeng Os Destekli iletişim sisteminin denendiği yönünde. Raporların aksinde çıkan haberler tabi yine kulislerde yeni dedikoduların dönmesine sebep oldu.

HongMeng Os Tanıtım Yazısı

HongMeng Os Destekli Akıllı Telefon Ne Kadar Olacak? 

HongMeng işletim sistemi kullanılarak ortaya çıkacak olan telefonun bu senenin son aylarında ortaya çıkartılacağı ve fiyatının ise 280 Dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. HongMeng Os Destekli Akıllı Telefon yeni modeller ile piyasada ne kadar yer tutacak pek bilinmiyor ancak büyük oranda hızlı ve yükselişi beklenin tam aksine büyük bir patlama yaparak yerini alacak deniliyor.

Tanıtımlarının yapılması ise Ağustos ayında gerçekleşecek. Sistemin hızlı olması ve diğer işletim sisteminden daha seri olacağı belirtiliyor. Ancak bunlar tahmini görüşler. Tanıtımlardan sonra daha detaylı bilgilendirme yapabiliriz. En önemli faktör ise kullanıcıların gizlilik konusundaki hassasiyeti ön planda olacak. Kişisel verilerin şifreleme yöntemleri ile daha korunaklı hale geleceği belirtiliyor.

Huawei son dönemdeki yeni tanıtımlarına devam ediyor. Piyasalarda canlılık hissi oluşturacak olan Honor Smart TV ürünlerinin de bu satışlar ile birlikte güçlü bir çıkış yapacağı düşünülüyor. İşletim sistemlerindeki en büyük özellik ise sağlık hizmetleri ve endüstriyel sanayi hizmetlerinde kullanılması ile kullanıcıların beğenisini alacağa benziyor. Uzaktan sağlık hizmetlerinin takibi, araçlardaki sürüş kontrolleri ile entegre olması da yine geniş bir yelpaze ile kullanıcılara sunulacak. HongMeng Os Destekli Akıllı Telefon Çin pazarında büyük bir merakla bekleniyor.

Kendi iletişim sistemi ile piyasada büyük bir çıkış yakalayacağı düşünülen akıllı telefon ile satışlar ülke çapında artış göstereceği belirtiliyor. Yeni modellerin dağıtımı ve hızlı yayılması ise yine cep telefon pazarının hareketleneceği de ifade ediliyor. Muhtemel olarak ülkemiz de ilk serilerin dağıtımı hemen yapılacağa benziyor. Tüm detaylı bilgilendirmeler tanıtım sonrası şekillenecektir.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir