Home / Akıllı Telefonlar / en iyi cep telefonu hangisi

en iyi cep telefonu hangisi

En iyi cep telefonu hangisi herkesin birbirine sorduğu sorulardan birisi bu. Artık gün geçtikçe telefonların üretim hızına yetişilemez oldu. Aynı marka telefonlar bile bir ertesi hafta ikinci versiyonu ile vitrinlerdeki yerini alıyor. Hızlı ve tüketim toplumunun cepokulu sizin için araştırdı bu soru ile aradıkları cevap ne olabilir? Firmalar arasında bulunan Huawaei bu alanda hızlı bir gelişim yaşadı diyebiliriz.

Bir zamanların ünlü Nokia telefonlarının yerini hızlıca alan Samsung, Apple ve General Mobile bu alanda yine farklı sunumlarını insanlara sunuyorlar. Eski ve bilindik firmalar arasında yer alan Casper bile bu alanda yerini kimseye kaptırmak istemiyor. Mobil Teknoloji Haberleri günlük olarak farklı modelleri sunabiliyorlar. Huawei Mate 20 Pro.  ve Huawei P20 Pro. şu an için insanların daha çok kullanımında görülüyor. Ancak tabi zirvede her zamanki gibi Phone XS Max. @Apple ve iPhone XR. modelleri yerini kimseye bırakmıyor. Peki En iyi cep telefonu hangisi hep birlikte bunun cevabını bulalım. Sizce hangisi yorumdan yazıp bir oylama yapalım ne dersiniz?

YEŞİL RENKLİ CEP TELEFONLARI

Seçerken Neye Dikkat Etmek Gerekiyor

Mobil Teknoloji Haberleri arasında yer alan ve cep telefonu deyince ilk akla gelen Samsung ve modelleri için ne diyebiliriz. Herkesin büyük beğenisini alarak farklı kullanımlarda bulunan ve insanların her geçen gün daha çok alım gücüne hitap eden modellere ne dersiniz? Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy A9., Samsung Galaxy Note 9 gibi birçok farklı modeli ile herkes tarafından beğenilen telefonları da hesaba katmak gerekiyor.

En iyi cep telefonu hangisi konusunda yapılan araştırmalarda en çok telefonların özellikleri ile ön planda olmaları tutuluyor. Özellikle kamera piksellerinin yüksekliği en çok tercih edilen seçenekler arasında geliyor. İnsanların resim paylaşımlarında çoğunlukla sosyal medya ikilisinin bir arada olması belki bunun bir etkeni olarak gösterilebilir. 

Cep telefonlarındaki bir etken de her firmanın kendine özgü uygulamalarının sadece kendi modellerinde bulunması. Mesela belirli bir uygulama diğer telefonlarda bulunmaz iken bu özellik onu hiçbir sebep yokken ön plana çıkartabiliyor. Bu özelliği kullanan telefonları sizde az çok tahmin edebilirsiniz. 

cepokulu olarak yapılacak tüm özellikli telefonlar konusunda yeni yayın hayatımıza devam edeceğiz. Bizi takip ederek sistem içinde yer alan uzmanlardan telefon konusunda tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Dönüşler sıralı ve hızlı bir şekilde devam edecektir. Şimdi biz soralım sizce  hangisi? 


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


One comment

  1. En iyi telefon bence Huwai modelleri hem uygun hem de herşey var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir