Home / Android - Uygulama Programları / En iyi iPhone Uygulamaları

En iyi iPhone Uygulamaları

En iyi iPhone uygulamaları

2019 Yılı içinde en iyi iphone uygulamaları konusunda bir araştırma yaptık. Cep okulu sitesi olarak sizlere mobil konusunda her türlü bilgiyi aktarmaya çalışıyoruz. Uygulamaların hazırlanışında özellikle iphone modelleri için android en ayıcı özellik olarak karşımıza çıkacaktır. Genel olarak modellerin her türlü üretiminde android sistemi ön planda tutulduğu için bu alanda milyonlarca uygulama arasında birkaç uygulamayı sizin için seçiyoruz.

En iyi iphone uygulamaları sıralaması içinde kullanıcılar tarafından çok beğenilen modüllerin fotoğraf editörlüğü olduğunu göreceğiz. 2019 yılı içinde en çok kullanılan uygulamalar müzik, resim, ofis işlemleri gibi birçok farklı uygulama ile sıralamaya giriyor. Esasında 5G uygulamasına ülkemizde geçişten sonra bu sıralamaların çok farklı olacağı açık. Çünkü yeni hizmet ağı ile özellikle üst düzey araçlardaki özel uygulamalar ilk sıraları alacağa benziyor.

2020 uygulamalar

İphone bu alanda büyük gelişmeleri yakından takip ederek yeni modellerini bu şekilde hazırlıyor. Şimdi sizlere ücretsiz ve güncellenen uygulamalardan bahsedeceğiz.

iPhone uygulamaları

Sıralama içinde 2020 yılının en çok beğeni toplayacak uygulamalarını seçmeye çalıştık. Belki birçok kişinin cep telefonun da bu uygulamalar vardır. Ancak güncellenen yeni yazılımları ile sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Streaks Workout

Sağlıklı yaşam için hazırlanan eşsiz bir program olarak bilinen bu uygulama ilk sıramızda yer alıyor. Hayatınızın büyük bir bölümünü özel planlamalar yaparak geçireceksiniz. Özel uyarılar ile sizlere sinyal gönderen uygulama içinde harika sürümler mevcut. Dünya çapında büyük bir kullanıcı sayısına sahiptir. Günlük egzersizlerinizi takibi ve özel programları ile spor hayatınızı renklendirebilirsiniz.

TouchRetouch

En iyi iphone uygulamaları sıralamasında fotoğraflarınızdan kaldırmak istediğiniz görüntüleri hazırlayabilen bir uygulama mevcut. Türkçe ismi ile DOKUNMATİK rötuş olarak da yer alan bu sistem sayesinde telefonunuzdaki resimlerde istenmeyen lekeleri tek dokunuşla yok edebilirsiniz. Yüzünüzde oluşan lekelerin yok oluşu gibi aynı zamanda profesyonel seviyede rötuşlar yapa bilmenizde mümkün.

Darkroom

Yine ücretsiz olarak telefonlarınıza indirebileceğiniz özel bir uygulama. Karanlık oda olarak adlandırılan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı birkaç dakikada harika bir sanat eseri haline getirebilirsiniz. Özel kırma araçları, renklendirmeleri ve yazı ekleme sistemi ile adeta fotoğraf editörlüğe adım atmış oluyorsunuz. Düzenleme yaparken eski halini de yine telefonunuza kayıt ederek herhangi bir kayba uğramamız için özel tasarım mevcut. Kolay bir şekilde fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı türden görüntüler için ayrıca aşağıda yer alan listeyi de kontrol edebilirsiniz.

Glitch Sanat Atölyesi

Sıra dışı hazırlanışı ve özel görüntü programları ile harika bir lezzet olarak tanıtıyor. doku ve karakter oynayışı ile resimlerinize ayrı bir hava katabiliyor. Hazırlanan sıralamalarda yer almasının büyük nedeni ise efektlerin harika bir şekilde verilebilmesi. Ücretsiz özel bölümleri de mevcut. En çok beğeni toplayan bölümü ise bu olmalı zaten. Farklı filtreleme sistemi ile resimlerinizi değişim ile tanıştırıyorsunuz.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Gmail Kullanırken E-Postalara Süratlice Belge Ekleme

Gmail’e dahil edilen yeni özellik, e-postalar arasında ekli belgelerin süratlice paylaşılmasını sağlıyor. Böylelikle rastgele bir e-postadaki ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir