Home / Cep Telefonu Arızaları / LG G8 ThinQ için beklenen gün geldi

LG G8 ThinQ için beklenen gün geldi

LG geçtiğimiz ay ana vatanı Güney Kore’de G8 ThinQ için Android 10 Beta programını başlatmıştı. Vesair rakiplerinin tersine süreci bir ayda tamamlayan teknoloji devi, LG G8 ThinQ Android 10 güncellemesini yayınladı.

Birinci olarak Güney Kore’de yayınlanan güncellemenin birkaç hafta içerisinde yerküre genelindeki cihazlara ulaşması bekleniyor. G820N20c yazılım sürüm numarasını taşıyan güncelleme hakkında detaylı haber verilmiyor.

LG G8 ThinQ Android 10 güncellemesi

Güncelleme notlarında detaylara mekan veremeyen LG, Kasım ayı güvenlik yamalarının cihazla buluşturulduğunu belirtiyor. Tabi, Android 10 ile kullanıcılara sunulan yeniliklerin tamamı da bu güncelleme ile cihaza geliyor.

LG yıl içerisinde birden ziyade amiral gemisi tanıtmayı seven markalardan ve G8 ThinQ bu cihazlardan birisi. Cihazı hatırlamak gerekirse: Şubat ayında tanıtımı gerçekleştirilen ve 6.1 inç büyüklüğünde 1440×3120 piksel çözünürlük sunan OLED ekrana hane sahipliği yapan telefon, Snapdragon 855 işlemciden güç alıyor.

6 GB RAM ve 128 GB depolama sahası bulunurken, 1 TB’a kadar microSD kart desteği bulunuyor. Ön tarafta 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.7 kameranın yan aldığı telefon artta üç kameraya konut sahipliği yapıyor.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Yükleme Hızı Nasıl Artırılır?

Bir yandan download suratı konusunda külfet yaşarken, bir yandan da upload suratı dertleriyle boğuşuyoruz. Münhasıran internet üzerinden ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir