Home / Akıllı Telefonlar / Galaxy S11 Plus’ın Tasarımı Ortaya Çıkıyor

Galaxy S11 Plus’ın Tasarımı Ortaya Çıkıyor

Galaxy S11 Plus’ın resmi olmayan birinci CAD çizimleri, geçen ay internette ortaya çıkmıştı. Dizaynda taraf alan farklı art kamera dizaynının eserin son halini yansıtmayabileceği sav edilmişti.

Artık ise çizimin menşesi, sahiden de kameraların daha olağan göründüğü, yeni bir Galaxy S11 Plus çizimi daha paylaştı. Çizim, kameranın teknik özelliklerini doğrulamasa da, gördüğümüz birinci çizimin telefonun birinci prototiplerini temel aldığı söyleniyor. Bu yeni çizim ise argümana nazaran mevcut son prototipe ilişkin ve telefonun son görünümünü yansıtıyor.

Samsung Galaxy S11 Plus’ın 108MP ana kamera, 5x optik zum telefoto lens ve bir ultra geniş açılı lensle gelmesi bekleniyor. ToF sensörüne mekan verilip verilmeyeceği ise şimdi bilinmiyor.

Sızan manzara, iki hafta evvel Ice Universe’in paylaştığı kareye de hayli benziyor. Tüm bu kanıtlardan yola çıkarak Galaxy S11 Plus’ın nasıl görüneceği hakkında bir fikir edinmeye başladığımızı söyleyebiliriz.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

5G İnternet, 2023 Yılında Yerküreyi Saracak!

5G irtibatı yerküre çapında ortam kesim kullanılmaya başlasa da şu an ağır bir formda kullanılmıyor. Altyapı çalışmaları hala devam ederken ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir