Home / Cep Telefonu Tanıtımları / mobil teknoloji haberleri

mobil teknoloji haberleri

mobil teknoloji haberleri için bu hafta yapacağımız tüm tasarım ve özel tanıtımlar GSM operatörlerinin sizlere dağıttıkları özel kampanyalar olacak. Sizlerde Bedava GB alabilmenin yöntemlerini bizleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Haftalık olarak düzenlenecek olan yazı dizilerimiz sayesinde İnternet hatlarınızı bedavaya getirebilirsiniz. Genel olarak yapılan kampanyaları sizlere kurumsal bazda tanıtmaya başlayalım.

5G Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor

Öncelikle yeni hayatımıza girecek olan 5G hızı ile bilgilendirme yapalım. 5G hızı ne zaman Türkiye’ye geliyor. 2020 yılında hizmete sunulmaya hazırlanan 5G ilk olarak Türkcel alt hazırlanışı ile sunulacağı öngörülüyor . Ancak teknoloji yine bizi şaşırtabilir. Çünkü hatırlarsınız deprem zamanında tüm operatörler aslında reklamlarda olduğu kadar sağlam durmamışlardı. Hatta hepsi özür niteliğinde insanlara bedava GB hediye vermişlerdi.

Mobil Teknoloji Haberleri

Belki yeni bir atılım yapacak bir şirket de ortaya çıkabilir veya gerilerden gelen bir firma da bu alanda hız kazanabilir. Tabi ki bunlar tahminler ama görünen gerçekler şu ki 5G ülkemize Turkcell Alt yapısı ile gelecek gibi görünüyor. mobil teknoloji haberleri günlük olarak sizlere de cepokulu sitesinden sunulsa da yeni gelişmeler için özel bir uygulama hazırlatıyoruz. Mobil takip desteği ile sizlere verilecek olan hizmetler arasında yeni bir uygulama hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Günlük olarak hazırlanacak algoritmalar sayesinde artık ucuz ve anlık kampanyaları da bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. Karantina günleri yakında son bulacak. En azından herşeyden haberiniz olan bir sistemde sizlerde yerinizi alın deriz. İyi tatiller


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı NovaBuds

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ile hayli dikkat çeken bir şirket olsa da akıllı aksesuar kolunda de bir ...


One comment

  1. Ne zaman gelecek tam bir tarih yok mu? Bizde 5g yi merakla bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir