Home / Android - Uygulama Programları / Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti

Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti

Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti

Yeni nesilde karşımıza ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde giderebileceğimiz ve bize her alanda yardımcı olabilecek birçok cihaz çıkmaktadır. Bunlardan biri de Xiaomi taşınabilir şarj aletidir. Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan tablet ya da cep telefonlarının taşınabilir bir şekilde şarj edilmesi için farklı firmalar tarafından taşınabilir şarj cihazları geliştirilmektedir. Bu konuda kısa sürede gönülleri fetheden Xiaomi, geliştirip üreterek tüketicilerin kullanımına sunduğu, şık ve güçlü tasarımlar içeren Xiaomi taşınabilir şarj aleti alternatifleri ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Günlük hayatta sahip olduğunuz akıllı cihazlarınızı aktif olarak kullanabilmenizi sağlayan Xiaomi taşınabilir şarj aleti, farklı alternatifleri sayesinde aşırı sıcak, aşırı şarj olma, deşarj, kısa devre yapma, giriş- çıkış esnasında ki aşırı voltaja bağlı açığa çıkabilecek olumsuzluklara karşı koruma sağlamaktadır. Xiaomi şarj cihazları yüksek optimizasyon ile üretildiklerinden dolayı yüksek verimlilik sunmaktadırlar. Tercih edeceğiniz modele göre LG, Panasonic, Samsung gibi dünya markalarının üretmiş oldukları batarya hücreleriyle güçlendirilen Xiaomi taşınabilir şarj aleti alternatifleri, sahip olduğu minimal boyutlarda dahi yüksek oranda şarj gücü almanızı sağlar. Elinizde ki akıllı cihazlarınızı şarj ederken meydana gelebilecek kilitlenmelere karşı önlem olması bakımından şarj cihazlarının üst kısmında kalan batarya miktarını öğrenebilmek için LED aydınlatmalara yer verilmiştir. Diğer taşımalı şarj cihazlarından ayrılan yönü ise kısa devre korumalı ve dokuz katman içeren yonga setleriyle daha uzun ömürlü ve daha verimli şarj edebilme imkanı sunmaktadır.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı Özellikleri

Xiaomi markasının üretmiş olduğu Xiaomi taşınabilir şarj aletinin genel özelliklerine bakacak olursak şunları söyleyebiliriz:

  • Taşınabilir şarj aletini şarj edeceğiniz cihaza taktığınızda, akıllı cihazlar ihtiyaç duydukları akım seviyesini otomatik olarak algılayarak bu yönde güç sağlarlar.
  • 5000 mAh, 10000 mAh, 20000 mAh özelliklere sahip batarya kapasite çeşitleri bulunmaktadır.
  • Yekpare tasarımı, yuvarlak hatları ve 50 kilogram ağırlığında ki baskıya dayanabilecek alüminyumdan üretilmiştir.
  • Yüksek optimizasyon özelliğine sahiptirler,
  • Şarj aletlerinin üst kısmında batarya oranını gösteren LED aydınlatma özelliği bulunmaktadır.
  • Farklı renk seçenekleri ve tasarımları vardır.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatı

Xiaomi taşınabilir şarj cihazının fiyatları bataryanın kapasitesine, modeline, tasarımına ve beraberinde ki özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Buna bağlı olarak 5000 mAh Xiaomi taşınabilir şarj aleti fiyatları 80 TL’ den başlamaktadır. 10000 mAh şarj aleti 100 Tl’ den başlamaktadır. 20000 mAh şarj aleti fiyatı 150 Tl’ den başlamaktadır.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Gmail Kullanırken E-Postalara Süratlice Belge Ekleme

Gmail’e dahil edilen yeni özellik, e-postalar arasında ekli belgelerin süratlice paylaşılmasını sağlıyor. Böylelikle rastgele bir e-postadaki ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir