Home / Cep Oyun / Yeni Bir Pathfinder Oyunu Geliyor – Pathfinder: Wrath of the Righteous

Yeni Bir Pathfinder Oyunu Geliyor – Pathfinder: Wrath of the Righteous

Pathfinder: Kingmaker’ın yapımcısı Owlcat Games, twitter hesabından yaptıkları paylaşımla 2. oyunu duyurdu. Yeni oyunun isminin Pathfinder: Wrath of the Righteous olacağı ve tekrar masaüstü oyunun esas alınacağı açıklanmış durumda.

Kingmaker, geçtiğimiz yıl çıkmış ve açıkçası başlangıçta çok da olumlu reaksiyonlar almamıştı. Gelgelelim sonrasında problemlerin büyük orantıda çözüldüğü ve RYO severler için dikkate alınabilecek bir oyun haline geldiğini söylemek mümkün.

Kingmaker’ın çıkışındaki olumsuz tablo, geliştiricilerin de dikkatini çekmiş, bundan ders çıkardıklarını ve yeni oyunun daha yeterli bir çıkış yapması için uğraş gösterdiklerini söz ediyorlar.

Bu arada Kingmaker’ın konsol versiyonu için de çalışmalar devam etmekteymiş. Konsol versiyonu da PC versiyonu üzere problemli bir çıkış mı yapar, yoksa aldıklarını söylediklerin derslerin birinci yansımalarını burada görebilecek miyiz bakalım. Şayet burada olumlu bir tabloyla karşılaşırsak, sıradaki oyun için heveslenmemiz için bir münasebetimiz daha olur, ne dersiniz?


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir