Home / Android - Uygulama Programları / WİFİ Şifre Kırıcı Programlar

WİFİ Şifre Kırıcı Programlar

İnternet’e girmek günümüzde büyük bir kolaylık ve aynı zamanda büyük bir keyfi de beraberinde getirmektedir. WİFİ Şifre Kırıcı Programlar sayesinde birçok kişi İnternet’e girmeye çalışıyor. İnsanın oturduğu yerden internet üzerinden pek çok işlemini halledebilmesi büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar bu kolaylığa ulaşabilmek İnternet bağlı olmaları yeterli olabilmektedir. İnternet’e bağlanmak günümüzde bir lüks değil gereklilik durumundadır. Evden bağlanma yapabilmek için WİFİ Şifre Kırıcı Programlar konusunda hizmet alabiliriz. Bilet satın alırken, rezervasyon yaparken, ders kaydı yaparken, ders çalışırken, haber izlerken, eve usta çağırırken İnternet her zaman bizim aradığımız bilgiye kolay şekilde erişebilmemiz olanaklı hale getirmektedir.

WİFİ ağı her zaman bulamasak da bulduğumuz ağlar üstün şifrelerle korunuyor olabilmektedir. Eğer ki kırmanız gereken bir WİFİ ağı varsa neler yapabilirsiniz hangi uygulamalar bu iş için en iyi sonucu vermektedir bu yazımızda şifreli WİFİ ağları üzerinden nasıl İnternet’e girebileceğimizden bahsedeceğiz. Cep okulu  bu tür işlemler için yardımcı olabilmektedir.

WİFİ Şifre Kırıcı Programlar Hangileridir?

Bu alanda en iyi programlardan birisi Wifi WPS WPA Tester isimli programdır. Bu programın iki farklı ücretli ve ücretsiz versiyonu Play Store da sunulmuştur. İkisi de aslında aynı işlevi yapıyor olsa da ücretli olan versiyonda reklamlar çıkmamaktadır. WİFİ Şifre Kırıcı Programlar bu türden reklamları göstermeyebilir. Uygulamadan faydalanmak için öncelikle Android versiyonunuzun 5.0 ve daha üstü olması gerekmektedir. Telefonunuza indirdiğiniz programla kolay şekilde WİFİ ağlarını kırabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Program sizin WİFİ ağlarını kırmanıza olanak tanısa da Ağ şifresini size sunmuyor. Yani bu şu anlama geliyor; uygulama sizi bir şekilde internete bağlıyor, ancak farklı bir cihazla İnternet’e girmeniz gerektiğinde aynı uygulamayı o cihaza da kurmanız gerekiyor.

WİFİ Şifre Kırıcı Programlar İçin Marka Seçimi 

WİFİ Şifre Kırıcı Programlar ücretsiz ve genellikle belirli bir zaman diliminde hizmet vermektedir. Bu uygulama pek çok farklı modem markalarının şifrelerini öğrenebilmektedir. Airties, Aztech, D-Link, Huawei, Pikatel, TP-Link, TrendNet, AiroconRealtek, İnca, Netmaster, ZyXEL, Everest, Asus gibi markalar başta olmak üzere pek çok farklı markanın ağ şifresi üzerinde büyük ölçüde etkili olduğu belirtilmektedir.

WİFİ Şifre Kırıcı Programlar daha önceki yazımızda da tek tek tanıtılmıştı. Yeni yazı dizimizde ise nasıl kayıt olur, nasıl kullanılır bunların detayları verilecektir.  Uygulamanın tüm telefonlarda ve tüm ANDROİD sürümlerinde çalışması için telefonunuzun Rootlu olması gerekmektedir. Rootsuz olan telefonlarda ANDROİD 5.0 ve üstü olan telefonlar sadece internete bağlanır ve şifreleri göremez. Rootlu telefonlarda ise, WİFİ şifrelerini görme, tüm ANDROİD sürümlerinde çalışma gibi avantajlar sunulmaktadır. Sizler de bunları göz önüne alarak uygulamayı deneyebilirsiniz. Bu konuda detaylı incelemesi için kategoriler bölümüne uğrayınız.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Gmail Kullanırken E-Postalara Süratlice Belge Ekleme

Gmail’e dahil edilen yeni özellik, e-postalar arasında ekli belgelerin süratlice paylaşılmasını sağlıyor. Böylelikle rastgele bir e-postadaki ...


3 comments

  1. Cep okulu.com takipteyiz devamlı yeni hediye paketlerini ne zaman açıklayacaksınız

  2. cep okulu hızla ilerliyor bizde takipteyiz

  3. telefon arızası konusudaki mail için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir