Home / Cep Oyun / Star Wars Jedi: Fallen Order’da Bir Order 66 Sürpriz Yumurtası Var

Star Wars Jedi: Fallen Order’da Bir Order 66 Sürpriz Yumurtası Var

Star Wars Jedi: Fallen Order artık çoktan bildiğiniz üzere Order 66 (Emir 66) sonrasındaki devirde geçiyor. Gelgelelim oyun içerisinde de Order 66’ın uygulanmasını flashbackler sayesinde görüyoruz. Star Wars tarihinin en ünlü cümlelerinden biri zati “Emir 66’yı uygulayın” kelamı.

Gelgelelim oyunda o denli bir sürpriz yumurta (easter egg) var ki, bu lafı daha oyunun başında, flashback sahnesi olmadan ve İmparator Palpatine’in ağzından son nokta net biçimde duymak mümkün.

Aslında bu sürpriz yumurtayı xGarbett ismindeki YouTuber oyunun çıkışından çabucak sonra yayınlamış, yumurtayı kendisi mi buldu, diğerinden mı öğrendi malûm değil. Fakat birden fazla kişinin de gözünden kaçmış, yeni yeni haber olmaya başlayınca görüntünün izlenme sayısı da o süratle arttı doğal.

> Tarihi Değiştiren Buyruk: Order 66!

Şayet Prauf’un görünürden kaybolduğu kapıyı art geriye 66 sefer açmaya çalışırsanız bu ünlü cümleyi siz de duyabilirsiniz 🙂

> Star Wars Jedi: Fallen Order – İnceleme

Star Wars: Jedi Fallen Order, 15 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One için çıktı.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir