Home / Akıllı Telefonlar / Samsung’un 5G özellikli tableti Galaxy Tab S6 su yüzüne çıktı

Samsung’un 5G özellikli tableti Galaxy Tab S6 su yüzüne çıktı

Bu yıl birtakım memleketlerde 5G teknolojisinin tasarrufa sunulmasıyla birlikte, 5G özellikli akıllı telefonlarda bir artış görüldü. Birçok teknoloji üreticisi, akıllı telefonlarına bu teknolojiyi eklemek için çalışmalara başlamış olsa da, Samsung‘un işi ileriye götürerek, 5G destekli tabletini piyasaya sürmek üzere olduğunu söyleyebiliriz.

Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek

Kore Ulusal Radyo Araştırma Ajansı’nın (NRRA) web sitesindeki haberlere bakılırsa, Samsung Galaxy Tab S6 5G çok yakında geliyor. Memlekette 5G’nin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte Samsung, 5G destekli tabletini kullanıcılarla buluşturmak üzere. Tabletin SM-T866N model numarasını taşıdığı belirtilirken, Snapdragon 855 yonga seti ile geleceği söz ediliyor.

İnce bir dizayna sahip olacağı belirtilen Samsung Galaxy Tab S6 5G’nin ayrıyeten 10,5 inçlik bir Üstün AMOLED ekranla geleceği belirtilmiş. Bunun yanında 7.300 mAh kapasiteli pile sahip olacağı söylenen tabletin, 650 dolardan satılan Wi-Fi özellikli modeline nazaran daha düşük bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Cihazın resmi çıkış tarihi ise şimdi belirtilmiş değil.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir