Home / Cep Oyun / Resident Evil 3 Remake’in kapak görselleri ortaya çıktı

Resident Evil 3 Remake’in kapak görselleri ortaya çıktı

Resident Evil 3 Remake duyurusu gelmedi lakin The Game Awards 2019’da tanıtılacağı söylenen Resident Evil 3 Remake’in posteri internete sızdı. PSN’de keşfedilen bu görsellerde, RE: 3 Biohazard Z Version ve Biohazard RE: 3 ibareleri ile Jil Valentine ve Nemesis görselleri konum alıyor. Bu sızıntıdan sonra artık Resident Evil 3 Remake‘in kesin oalrak geleceğini söyleyebiliriz. Bakalım Capcom duyuruyu ne vakit yapacak.

Resident Evil 3 Remake’in kapak görselleri ortaya çıktı

Ocak 2019’da yayınlanan Resident Evil 2 Remake büyük bir beğeni toplamıştı. Hem aslına sadık kalan hikayesiyle hem de yeni oynanış dinamikleriyle fark yaratan prodüksiyon bu yılın en beğenilen imalatları arasında yan alıyor. The Game Awards ödülleridne de yılın oyunu adayı olan prodüksiyon Capcom’un kasasını da doldurdu. Capcom’dan yapılan açıklamada eğere Resident Evil 2 gereğince sevilirse Resident Evil 3 de gelebilir demişti. Görünüşe bakılırsa Capcom Resident Evil 2 satışlarından ve oyunun aldığı yansılardan epeyce mutlu. Sızan görsellere şayet geçersiz değilse, Resident Evil 3 duyurusu çok yakın bir hengamda gelebilir. 


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir