Home / Cep Telefonu Arızaları / iPhone kutu içeriği için AirPods iddiası!

iPhone kutu içeriği için AirPods iddiası!

Apple’ın uzun devirdir eleştirilen kutu içeriğine büyük bir güncelleme gelebilir. Ortaya atılan tezlere nazaran, Apple iPhone kutu içeriği AirPods dahil edilerek zenginleştirilebilir. Pekala fakat ne hengam?

2020 iPhone kutu içeriği AirPods ile zenginleştiriliyor!

Evet yanlış okumadınız. Ortaya çıkan en son savlara nazaran Apple, uzun bir vadedir eleştirilen kutu içeriğini zenginleştirme kararı aldı. iPhone 11 Pro ailesi ile nihayet süratli şarja geçiş yapan Apple, söylentilere nazaran 2020 yılında çıkartacağı modellerin kutu içeriğinde EarPods mekanına AirPods dahil edecek.

DigiTimes’ın haberine nazaran üstelik bu karara Samsung ve Xioami üzere üreticilerde katılacak. Tabi onlar AirPods alanına kendi geliştirdikleri tam kablosuz kulaklıkları kutu içeriğine dahil edecekler. Gelgelelim burada en çok dikkat çeken detay elbette Apple oldu.

Çünkü tam kablosuz kulaklık piyasasında açık ara bir önderliği bulunan AirPods kulaklıkların fiyatını da göz önüne aldığımızda kutu içeriğine dahil edilmesi, üstelik süratli şarj adaptörünün bile 2019 yılında kutu içeriğine dahil edildiği düşünüldüğünde, ne kadar muhtemel tartışılır.

Lakin burada Apple farklı stratejiler planlıyor olabilir. Hali hazırda zati nispeten tanınan olan kulaklığı daha da çok şahsa ulaştırmayı hedefleyeceği üzere, kutu içeriğine gelen muahezeleri bertaraf etmek içinde bu türlü bir hamle planlanıyor olabilir.

Memleketimizde neredeyse tutarlı fiyatlı bir akıllı telefon fiyatına satılan AirPods kulaklıkların kutu içeriğine dahil edilmesiyle birlikte yeni iPhone modellerinin fiyatının daha da artması da epeyce olası gözüküyor.

Son olarak tüm bunların birer savdan ibaret olduğunu ve hususla ilgili rastgele bir resmi açıklama olmadığını tekrar belirtelim.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Yükleme Hızı Nasıl Artırılır?

Bir yandan download suratı konusunda külfet yaşarken, bir yandan da upload suratı dertleriyle boğuşuyoruz. Münhasıran internet üzerinden ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir