Home / Cep Telefonu Tanıtımları / Huawei Free Buds 3 Medya İnceleme

Huawei Free Buds 3 Medya İnceleme

Artık kablosuz kulaklıklara oldukça alıştık. O denli ki, bir kere kablosuz kulak içi kulaklık kullandıktan sonra tekrar eski kablolu kulaklığınızı kullanmaya çalışın, mutlu olmadığınızı göreceksiniz. Gerek kablosuz yapıları ile müzik dinlerken özgürlük sunmaları, gerekse kompakt yapıları ile pratik tasarruf sağlamaları sebebiyle tercih edilen kablosuz kulak içi kulaklıklar, ses performansı konusunda da her geçen gün daha düzgün hale geliyorlar. Daha evvel Huawei’nin Free Buds Lite kablosuz kulaklığını deneyenler nispeten şad kalmıştır kanaatindeyiz. Müzikseverlere özgürlük ve pratik tasarrufu Free Buds Lite modeliyle getiren Huawei, yeni modeli Free Buds 3 ile ise çok daha fazlasını sunuyor.

Yerkürenin açık dizayna sahip birinci etkin gürültü engelleyici kablosuz kulaklığı FreeBuds 3, pek çok cephesiyle dikkat çeken bir kulaklık oluyor. Free Buds 3’ün tüm özelliklerinden bahsedeceğiz, fakat evvel dizaynıyla kelama başlayalım.

MOBİL Cep Okulu

BİR DE BUNU OKUYUN

Dört kameralı Vivo Y9s tanıtıldı! İşte özellikleri

Vivo her geçen gün yeni bir telefon ile önümüze çıkmaya devam ediyor. Geçen ay tanıtımı gerçekleştirilen Vivo V7 ve S5 modellerinin akabinde bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir