Home / Cep Telefonu Tanıtımları / Huawei Free Buds 3 Medya İnceleme

Huawei Free Buds 3 Medya İnceleme

Artık kablosuz kulaklıklara oldukça alıştık. O denli ki, bir kere kablosuz kulak içi kulaklık kullandıktan sonra tekrar eski kablolu kulaklığınızı kullanmaya çalışın, mutlu olmadığınızı göreceksiniz. Gerek kablosuz yapıları ile müzik dinlerken özgürlük sunmaları, gerekse kompakt yapıları ile pratik tasarruf sağlamaları sebebiyle tercih edilen kablosuz kulak içi kulaklıklar, ses performansı konusunda da her geçen gün daha düzgün hale geliyorlar. Daha evvel Huawei’nin Free Buds Lite kablosuz kulaklığını deneyenler nispeten şad kalmıştır kanaatindeyiz. Müzikseverlere özgürlük ve pratik tasarrufu Free Buds Lite modeliyle getiren Huawei, yeni modeli Free Buds 3 ile ise çok daha fazlasını sunuyor.

Yerkürenin açık dizayna sahip birinci etkin gürültü engelleyici kablosuz kulaklığı FreeBuds 3, pek çok cephesiyle dikkat çeken bir kulaklık oluyor. Free Buds 3’ün tüm özelliklerinden bahsedeceğiz, fakat evvel dizaynıyla kelama başlayalım.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Exynos 980’li Vivo X30 serisi tanıtıldı

Uzun vakittir konuşulan ve merakla beklenen akıllı telefon modellerinden biri olan Vivo X30 ve Vivo X30 Pro, nihayet tanıtıldı. Uzun müddetli ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir