Home / Akıllı Telefonlar / Anker’den iPhone 11 için flaş aksesuarı

Anker’den iPhone 11 için flaş aksesuarı

Kamera konusunda en âlâ iPhone modelleri olarak gösterilen iPhone 11 serisi için Apple hususî bir flaş aksesuarı programı başlatmıştı. Made for iPhone – MFi kapsamında mekan alan flaş aksesuarı programının birinci üyesi Anker markası oldu.

Birinci flaş aksesuarı

Olağanda Bluetooth üzerinden bağlanan flaş aksesuarları var lakin kablosuz irtibat biraz gecikmeye neden oluyor. Bu bakımdan gecikmesiz flaş patlamaları için Lightning ilişkisi gerekli. Apple bir müddet evvel Lightning üzerinden ana kamera pratiğine bağlanabilecek flaş aksesuarları için MFi programına güncelleme yapmıştı.

Flaş aksesuarı MFi programının gelecek yıla kadar piyasada olması beklenmiyordu lakin Anker bir sürpriz yaptı. Küp halindeki Anker flaş aksesuarı fotoğraf meraklılarının gereksinimi olan ışık aslını sağlayacak.

Anker aksesuarın olağana nazaran iki kat daha çokça arayı aydınlattığını ve iki kat daha parlak olduğunu belirtiyor. Ana kamera pratiği yanında üçüncü taraf kamera pratikleri ile de koordinasyonlu. Şarj edilebilir batarya 10 bine kadar flaş patlaması sağlayabiliyor.

Çıkarılabilir bir yumuşatma modülüne de sahip olan Anker aksesuarı ayrıyeten farklı fotoğraf aksesuarlarına tutturmak için bir ISO yuvasına da sahip. Aksesuar 50$ fiyat etiketine sahip.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir