Home / Cep Oyun / 59 TL’lik oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu

59 TL’lik oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu

Epic Games Store fiyatsız hale getirdiği oyunlara her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Steam, Humble Bundle ve gibisi platformları fiyatsız oyunlar konusunda geçmişte bırakan Epic bu kez The Talos Principle ile önümüze çıktı.

The Talos Principle kısa müddetliğine fiyatsız oldu

2014 yılının Aralık ayında piyasaya sürülen ve Croteam tarafından geliştirilen The Talos Principle, tek oyunculu br bulmaca oyunu. Tom Jubert (FTL, The Swapper) ve Jonas Kyratzes (The Sea Will Claim Everything) tarafından yazılan bu felsefi bilmece oyununda: derin bir uykudan uyanıyormuş üzere, kendinizi antik kalıntıların ve ileri teknolojinin garip, çelişkili bir yerküresinde buluyorsunuz.

Buna ek olarak oyunu Steam’den satın almak isteyenler için: olağan satış fiyatı 59 TL. Gelgelelim, 2 Ocak tarihine kadar makbul olan promosyon kapsamında 8,85 TL’ye satın almak mümkün.

Oyuna bugün 19:00’a kadar fiyatsız olarak sahip olmak için buraya tıkladıktan sonra açılan sitede belirtilen adımları takip etmeniz ehliyetli. Oyuna sahip olmak için ” Al ” butonuna bastığınızda Epic Games hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor.

Minimum sistem gereksinimleri;

– 2 GHz suratında çift çekirdekli işlemci
– 2 GB RAM / 5 GB depolama yeri
– GeForce 480 GTX yahut Radeon HD 5870 ekran kartı
– Windows 7 işletim sistemi


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Steam’de Oynaması Fiyatsız En Çok Alınan Oyunlar

1- Counter-Strike: Küresel Offensive2- Warframe3- Yu-Gi-Oh! Duel Links4- Path of Exile5- Dota 26- Destiny 27-  ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir