Home / Akıllı Telefonlar / 350 dolarlık katlanabilir telefon!

350 dolarlık katlanabilir telefon!

Katlanabilir telefon denildiğinde akıllara Galaxy Fold ve Mate X geliyor olsa da, yeni modeller tanıtılıyor. Pablo Escobar’ın “biyolojik” kardeşi Roberto De Jesus Escobar Gaviria’nın şirketi Escobar Inc, Escobar Fold 1 modeli ile katlanabilir telefon üreten firmalar arasına katıldı. Fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekiyor.

Escobar Fold 1 olarak isimlendirilen telefon, 349 dolar fiyat etiketine sahip ve Android işletim sistemi ile çalışıyor. 7.8 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan bu katlanabilir telefon, gücünü Snapdragon 8 serisi bir işlemciden alıyor.

Escobar Fold 1 özellikleri ve fiyatı

6 GB RAM’e sahip olan telefon 128 GB ve 512 GB olmak üzere iki farklı depolama mekanı sunuyor. Parmak izi okuyucuya sahip olan telefonun arka tarafında 20 Megapiksel + 16 Megapiksel çift kamera kurulumu konum alıyor.

Cihazın tanıtım imgelerinde bayanlara mahal verilmesi nispeten dikkat çekerken, tanıtım materyallerinde Samsung’a ve tıpkı devirde Steve Jobs üzerinden Apple’a göndermeler yapılması dikkatlerden kaçmıyor.

1. etapta 100 bin adet üretildiği belirtilen telefonda, SIM kilidi bulunmuyor. Yani, yerküredeki tüm GSM operatörleri ile sorunsuz bir formda çalışıyor. Tüm bunları bir kenara bırakırsak, telefon “kırılmaz” olarak tanımlanıyor.

Escobar’ın kardeşi bu telefonu kırmanın Galaxy Fold’dan daha külfet olduğunu garanti ediyor. Ekranın şahsi bir plastikten yapıldığı ve bu nedenle darbelere karşı dayanıklı olduğu belirtiliyor.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir