Home / Android - Uygulama Programları / Whatsapp’ı Bilgisayara Bağlamak

Whatsapp’ı Bilgisayara Bağlamak

Whatsapp’ı Bilgisayara Bağlamak

Whatsapp’ı Bilgisayara Bağlamak ve bu şekilde kullanmak mümkün. Artık sizlerde cep telefonunuzu kullanarak Whatsapp’ı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Özellikle toplu işlemler için yapılacak bu uygulama kullanıcılar için büyük bir rahatlık getirdi. Whatsapp son dönemlerde kullanıcılarına büyük kolaylıklar ve özel hizmetler vermeye devam ediyor. Uzun zamandır kullanılan bu program için yapacağınız çok büyük işlem yok. Basit ve kolay bir şekilde sizlerde telefonunuzu bilgisayara bağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonu ekranda görünen barkot üzerinde tutmak. İşlem tamamlandığında bilgisayarınız artık telefon ile Whatsapp’ı Bilgisayara Bağlamak konusundaki adımlarını kendi atacaktır.

Whatsapp’ı Bilgisayara Bağlamak

Whatsapp Web  nasıl bilgisayara bağlayacağız. Bunun için yapılacak adımlar basit.

Öncelikle bilgisayarınızdan https://web.whatsapp.com/ sayfasını açıyorsunuz.

Daha sonra kendi telefonunuzdan Whatsapp’ı açıp sol üst köşede bulunan noktalı yere tıklayın. Diğer seçeneklerden veya Ayarlar yazan bölümden ( Telefon modeline göre isimler değişebilir) simgelere dokunun ve Whatsapp Web olan bölümü açmanız yeterli olacaktır.

Son yapacağınız işlem ise telefon üzerinden ekrandaki barkotu tanıtmanız olacak. Gerisi artık otomatik olarak işletiliyor.

Artık Telefonunuza BAHAR geldi.

Whatsapp Web kullanımı neler kazandırıyor?

Whatsapp Web kullanımı ile artık insanların çoklu kullanımı rahat bir şekilde yapılabiliyor. Özellikle toplu gönderimlerde büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bilgisayar ekranından telefonlarınıza resim atmak daha kolay bir hale geliyor.

Bilgisayarlarınız üzerinden uygulamaya daha hızlı resim yükleyebiliyorsunuz. Gönderi yapılacak resimler direk bilgisayar üzerinden atılabiliyor. Tek yapmanız gereken bilgisayar üzerinden yukarıda belirtildiği gibi telefonla eşleşmek olacak. Günlerdir yapılan değişiklikler yeni dönem içinde kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Uygulamanın özel bir tanıtım ile kullanımı uzun zamandır devam ediyor. Yeni uygulama alanları için aşağıda belirtilen koşulları da tamamlayabilirsiniz. Yazı içinde bahsedilen bağlanma çok basit. En yeni haberler için cepokulu.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bilgisayardan Telefonu Bağlanmak Nasıl Olur?

Toplu olarak resim yüklemek veya telefon üzerinde kayıtlı resim ve videoları telefondan bilgisayara atmanın en kolay yolu kesintisiz bağlanmak ile mümkündür. Bunun için kablolu veya kablosuz ağların bağlaması yanı sıra bu tür uygulamaları da kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden telefonla bilgisayarı eşleştirince resim atmak da, yazıların gönderimi de çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. Hadi sizde adrese girip deneyin ve ne kadar kolay olduğunu görün.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı NovaBuds

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ile hayli dikkat çeken bir şirket olsa da akıllı aksesuar kolunda de bir ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir