Home / Cep Oyun / Titanfall 2 İçin Uygun Fiyat

Titanfall 2 İçin Uygun Fiyat

Geçtiğimiz periyotlarda Star Wars Jedi Fallen Order ile oyuncuların önüne çıkan Respawn Entertainment, patlamasını Titanfall serisiyle yapmıştı. Apex Legends’ın da altından muvaffakiyetle kalkan firmanın Titanfall 2 oyunu hala büyük bir oyuncu kısmı tarafından oynanmaya devam ediliyor. Konsol platformlarının yanı sıra PC platformu için de çıkan oyun bu sıralar Origin’de hayli ucuza satılıyor.

Titanfall 2, Origin’de çok ucuza satılıyor

Standart sürüm %75 indirimle € 4.99 ve ultimate sürüm %80 indirimle € 5.99 fiyat etiketiyle satılırken standart sürümün Origin Access Basic’e dahil edildiğini belirtelim. 

Titanfall hakkında

Cinsini yine tanımlayan Titanfall’un destansı takip oyunu Titanfall™ 2’de silahın ne kadar büyükse o kadar konuşursun. Respawn Entertainment bu çeşidin çıtasını bir defa daha yükseltiyor yeni tek oyunculu harekat ve yenilikçi çok oyunculu deneyim ile Titanfall 2, nişancı çeşidinin en süratli ve en doğal oyunu unvanını pekiştiriyor. Yeni titanlar ve pilotlar ile daha ölümcül silahlar zafer için bir araya geliyor. Güçlü kişiselleştirme seçenekleri ve ilerleme sistemi, titanınla bütünleşerek durdurulamaz bir irtihal makinesine dönüşmeni sağlıyor. Birleş ve yok et. Tek Vücut Ol.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir