Home / Teknoloji Haberleri / Siber Pazartesi indirimleri başladı

Siber Pazartesi indirimleri başladı

MediaMarkt Şahane Cuma indirimleri arkada kaldı. Yüzde 70’e varan indirimlerin yapıldığı Şahane Cuma’nın akabinde sıra Siber Pazartesi’ye geldi. MediaMarkt Siber Pazartesi indirimleri ile, birçok kategorideki eseri müsait fiyatlarla satın almak mümkün.

Kampanya hakkında daha detaylı malumat almak ve kampanyadan faydalanmak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt Siber Pazartesi indirimleri ile indirime devam

MediaMarkt indirim kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. Şahane Cuma indirimlerinin artta kalmasının akabinde yeni bir kampanya başlatan şirket, tekrar tüketicileri iyi fiyatlarla buluşturuyor. Bu defa indirimin ismi MediaMarkt Siber Pazartesi indirimleri.

Başta da söylediğimiz üzere kampanya kapsamında birçok farklı kategorideki eserde indirim bulunuyor. Kampanya kapsamında teknolojik aksesuarlarda indirimler bulunuyor. Bunlar arasında 2. nesil Apple AirPods ve kablosuz şarj kutusunun yan aldığını görüyoruz. Ayrıyeten, Sony’nin SRS.XB01 kablosuz hoparlörü de yeniden kampanya kapsamında makul fiyat ile alıcılarını bekliyor.

Ferdî bakım kategorisinde ise Oral-B PRO 750 şarj edilebilir diş fırçası ve Remington epilasyon aleti üzere eserler indirimde.

Elektrikli hane aletleri kategorisinde de indirimler mevcut. Bu kategoride Arzum Okka 710 W Türk kahvesi makinesini münasebetli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kampanya alışılmış ki bu eserlerle hudutlu değil. Akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara birçok eserde indirim sizleri bekliyor.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı NovaBuds

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ile hayli dikkat çeken bir şirket olsa da akıllı aksesuar kolunda de bir ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir