Home / Akıllı Telefonlar / Samsung Galaxy S11 Aslında Galaxy S20 mi?

Samsung Galaxy S11 Aslında Galaxy S20 mi?

Merakla beklenen telefonlardan Samsung Galaxy S11, itibarlı sızdırıcı @UniverseIce’a nazaran farklı bir isimle gelecek.

Ice Universe’in tweet’ine nazaran Galaxy S11 ismiyle beklediğimiz telefon, önümüze “Galaxy S20” olarak çıkacak. Bunu yalnızca “Galaxy S20” yazarak söyleyen Ice Universe, daha sonra “Yeni yıl 2020 ve 20, yeni bir başlangıç” tweet’ini paylaştı. Galaxy S10’dan sonra 10 tane Galaxy S birden atlanması akla yatkın görünmese de, argümanın sahibi yanlışsız çıkan iddialarıyla tanınıyor.

Next year is 2020, and 20 is a new beginning.

— Ice universe (@UniverseIce) December 24, 2019

Samsung’un 2020 amiral gemisinin Galaxy S11 ismiyle gelmeyeceği, daha evvel de söylenmişti. Eylülün ortasında ortaya çıkan bir dedikodu, Galaxy S ve Galaxy Note serisinin Galaxy One serisinde birleşeceğini söylemişti. Ama daha sonra bu tezle ilgili bir haber gelmedi.

Birtakım firmaların onar onar saydığı gerçek (Huawei P10’dan P20’ye geçmek gibi), ama bu çabucak Samsung’un da birebirini yapacağı mealine gelmiyor. Bu türlü bir hamlenin en güzel açıklaması, telefonun iPhone 11’in önünde daha yüksek bir sayıyla (reklam açısından tahminen işe yarayabilir) piyasaya sürülmesi olabilir.

İşin değişik yanı, Ice Universe’in Galaxy 20 tweet’inden sonra telefondan yeniden Galaxy S11 diye bahsetti.

Telefonların gerçek isimlerini Samsung’un telefonları muhtemelen tanıtacağı Şubat 2020’de öğreneceğimizden emin olabilirsiniz.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir