Home / Akıllı Telefonlar / Oppo Reno 3 Pro 5G performans testinde

Oppo Reno 3 Pro 5G performans testinde

Türkiye telefon pazarında kısa hengamda kendine mekan açan firmanın, yakın devirde piyasaya süreceği telefonu Oppo Reno 3 Pro 5G performans testine girdi. Donanım özellikleri yakın vakitte ortaya çıkan cihazın performans skoru görüntülendi. Oppo Reno 3 Pro 5G Geekbench skoru ile dikkat çekmeyi başardı.

Oppo Reno 3 Pro 5G Geekbench skoru ortaya çıktı

Kullanıcılar tarafından da performansı merak edilen Oppo Reno 3 Pro 5G Geekbench skoru sızdı. Sızın imaja nazaran cihaz tek çekirdekli testte 2847 bedelini verirken, çok çekirdekli testte 7686 sonucunu verdi. Vesair detayları aşağıdaki görselde inceleyebilirsiniz.

Oppo cihaz için kısa bir YouTube görüntüsü yayımladı

Firma telefonun kamera özelliklerine dikkat çekmek için bir medya yayımladı. Oppo bu içerikte cihazın görüntü performansına dikkat çekti ve titreşimi ne kademe önlediğinin altını çizdi. Bu görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oppo Reno 3 Pro 5G temel donanım özellikleri

Reno 3 Pro 5G modeli işlemci gücünü Snapdragon 765G’den alacak. Cihaz RAM ve depolama tarafında, 8 GB / 128 GB, 12 GB / 128 GB ve 12 GB / 256 GB opsiyonlarına sahip olacak. Batarya kapasitesi ise 4025 mAh olarak bekleniyor.

Kamera tarafında ise cihaz 64 Megapiksellik bir ana kamera ile kullanıcıların önüne çıkacak.

Telefonun Türkiye fiyatı için ise ortaya çıkan rastgele bir malumat bulunmamakta.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir