Home / Cep Telefonu Arızaları / Mektepliler için Muhteşem Çözüm!

Mektepliler için Muhteşem Çözüm!

Bahis internet olduğunda elbette kısıtlanmayı sevmiyoruz; rastgele bir sahifeye girdiğimizde en süratli formda açılsın, medya izlerken yükleme dairesi önümüze hiç çıkmasın ve hele ki oyunlarda ping yemeyelim, donmadan, kasmadan yolumuza devam edelim istiyoruz.

İnternete süratli bir formda ulaşmak ve maksimum halde faydalanmak muhabere çağında artık hakkımız. Halihazırda fiber altyapı ile esasen büyük ölçüde internetten süratli biçimde faydalanabiliyoruz, gelgelelim artık altyapıya bağlı kalmadan, kablolardan uzakta da maksimum faydalanmanın çeşitli yolları var ve bunlar arasında en popüleri de Turkcell’in fiber internet hızını, rastgele bir altyapıya gerek kalmadan kullanıcılara ulaştırmak için sunduğu Superbox adını verdiği bu cihaz oluyor.

Yerkürenin önde gelen yenilikçi tahlilleriyle müşterilerini buluşturan Turkcell, konutlara fiber suratında mobil internet sunduğu Superbox ile Türkiye’de gibisi olmayan bir hizmet sunuyor. Fiber altyapının olmadığı lokasyonlarda sunulan ve 4.5G şebekesi üzerinden hizmet veren Superbox, kabloya muhtaçlık duymuyor ve elektrik olan her noktada kullanılabiliyor.

Artık aslında Superbox’ı yakından tanıdığınızı düşünüyoruz, zira bir müddettir bu sihirli kutuyu farklı yanlarda test ediyor ve izlenimlerimizi sizlere farklı noktalardan aktarıyoruz.

Hatırlarsanız daha evvel konuttan çıkıp kentin gürültüsünden uzakta, tabiatın kucağında bir alana gidip, orada Superbox’ı deneyimlemiş, akabinde da ta Balıkesir’in Dursunbey kazasına gidip, buradaki bir dinlenme tesisinde, müşterilerle bir arada performansından bahsetmiştik. Bu kere de Superbox’a muhtaçlık olan bir gayrı bölgedeyiz; bir öğrenci hanesinde.

Münhasıran öğrenci meskenlerinde internet çok kıymetli, çünkü kiminin internetten araştırması gereken onca konusu oluyor, kiminin o sırada ailesiyle imajlı görüşmesi gerekiyor, kimi test haftasından çıkmış ve kaçırdığı sinemalara / serilere gömülmek istiyor, kimi de birebir halde boş vaktini görüntü oyunlarıyla kıymetlendirmek istiyor ve doğal ki takdir edersiniz ki, öğrenci konutları kalabalık yerleşim mekanları. Bu kadar istek çakıştığında ne altyapı yetiyor ne de internet. Ha, doğal ayrıyeten öğrenci konutlarının geleni gideni de boldur; eh saf herkesin bir akıllı telefonu da olunca, misafire kendi mobil internettinden kullan denmez, ağa buyur edilir. Bu noktada da iş Superbox’a düşüyor.

Evet, artık Superbox testimize başlayabiliriz. Bakalım Superbox burada bize nasıl bir performans sergileyecek, konut ahalisi bu cihazın fiber performansından şad kalacak mı? Test sonuçları ve kullanıcı icmalleri, yukarıdaki videomuzda!


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

iOS 13.3’ün Batarya Performansı

ABD merkezli teknoloji devi Apple, eylül ayı itibarıyla iOS 13 isimli yeni işletim sistemini kullanıcıların hizmetine sundu. iPhone 6S ve ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir