Home / Akıllı Telefonlar / LG G8 ThinQ için kararlı Android 10 güncellemesi yayınlanmaya başlandı

LG G8 ThinQ için kararlı Android 10 güncellemesi yayınlanmaya başlandı

 

Güney Koreli mobil teknoloji devi LG, geçtiğimiz ay ana vatanında G8 ThinQ için Android 10 beta programının başlatıldığını duyurmuştu. Beta programının makul bir vade hudutlu sayıda kullanıcı ile test edilişinden sonra şirket sevindiren haberi verdi. LG, tekrar öncelikli olarak ana vatanında G8 ThinQ‘nun Android 10 güncellemesinin kararlı sürümünü dağıtmaya başladığını duyurdu.
 
Android 10 güncellemesi cihaza G820N20c yazılım sürümüyle birlikte geliyor. Güncellemeyle ilgili ayrıntılar, beraberinde getireceği iyileştirmeler vesaire şimdi ortaya çıkmış durumda değil. Şu an için sırf önümüzdeki yazılım güncellemesinin 1 Kasım 2019 tarihli güvenlik yamasını Android 10 işletim sisteminin temel özelliklerini beraberinde getireceğini biliyoruz.

 

Android 10 güncellemesinin birkaç hafta içerisinde Güney Kore‘deki tüm G8 ThinQ‘lara ulaşması bekleniyor. Güney Kore’den derhal sonra farklı yerlerde de yayınlanmaya başlaması gerekiyor lakin bunun ne kadar devir alabileceği konusunda rastgele bir fikrimiz yok.

LG, yakın bir geçmişte tekrar Güney Kore‘de V50 ThinQ için de Android 10 beta programını başlattığını duyurmuştu. G8 ThinQ‘nun Android 10 güncellemesinin beta süreci sona erdiğine nazaran V50 ThinQ‘nun kararlı Android 10 sürümü de hiç uzaklarda olmasa gerek.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir