Home / Tabletler / Lenovo Yoga Smart Tab ve Smart Tab M8 Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Yoga Smart Tab ve Smart Tab M8 Özellikleri ve Fiyatı

Yeni model tanıtımların hızla tanıtılmaya başladığı dönemde Lenova yeni modeli olan Lenovo Yoga Smart Tab ve Smart Tab M8 modellerini piyasalara ulaştırdı. Lenova şirketinin Smart Tab M8 tanıtımının ardından ilk Android sistemli ürünün olmadığı görüldü. Bu tanıtımlar öncesinde Smart Tab ile tanıtımları sırasında aynı entegre yöntemlerini kullanmışlardı.

Kullanıcılar tarafından Smart Tab modelleri piyasaya hakim ve oldukça iyi satışları olan ürün olarak biliniyordu. Bu hamle karşısında firma yeni ürünü olan Lenovo Yoga Smart Tab ve Smart Tab M8 modelini piyasaya sürdü.

Google Asistanları ile entegreli bir şekilde hizmet veren ürünlerin gelişmiş sürümü olarak piyasada yerini alacak olan Smant Tab8’ler yine aynı özellikleri ile birlikte Çift hoparlör ve özellikle HD ekranları birlikte kullanılacak. Sürüm içinde ayrıca MediaTek A22 yonga seti de bulunuyor.

Ekim ayında kullanıcılar ile buluşacak olan yeni tablet için akıllı güç olarak adlandırılan yeni batarya sistemi kullanıldı. Bakalım bu yeni sürüm akıllı şarj hamlesi yeni modelde kendini nasıl gösterecek.

Yeni Model Tabletin Fiyatı

Ekim ayında kullanıcıların elinde olacak şekilde piyasalarda yerini alan Smart Tab M8 belirlenen fiyat ile ortalama 900 TL ile 950 TL arasında satış rakamı ile görülecek. Firmanın yaptığı açıklamada ise Ekim başında tasarımı ile daha keskin hatlara sahip olduğu görülüyor. Resimlerde görüleceği gibi tabletin bu sefer çok amaçlı kullanılabilen klavyesi yok gibi görünüyor. Entegre edilir bir klavye özelliği konusunda herhangi bir açıklama gelmedi. Cihaz ortalama olarak 10 inç bir ekran hakimiyetine sahip olacak.

EN İYİ OYUNLAR CEPOKULU.COM DA.

Cihazın en büyük özelliği yukarıda belirtildiği gibi çift hoparlör sistemi ve sesle komut alarak çalışıma sistemlerinin yer alması olacak gibi görülüyor. Ancak kullanıcıların yorumları ve kullanım sonrası ne şekilde sorunları olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz. Büyük bir merakla beklenen Yoga tabletlerdeki görüntü ise şu an için kullanıcıları heyecanlandırma yetti diyebiliriz. Aynı zamana diz üstü bilgisayar tarzı kullanımı ile de çok satış yapacağa benziyor.

Yoga görüntüleri ile hazırlanmış özel resim incelemesi için lütfen bir sonraki yazı dizimizi takip edebilirsiniz. Ekim ayı içinde yine tabletlerin kullanımı ve özellikleri konusunda net bilgileri sizlere ulaştıracağız. Yorumlar kısmından sizde düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.


MOBİL Cep OkuluOne comment

  1. Çok teşekkür ederim. Hediye gb da tam zamanında geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir