Home / Akıllı Telefonlar / iPad Pro 2020 şablon çizimleri sızdırıldı

iPad Pro 2020 şablon çizimleri sızdırıldı

Tablet pazarı durgunluk periyoduna girmesine karşın sunduğu modeller ile istikrarını hiç bozmayan Apple, gelecek yıl iPad serisini yenilemeye hazırlanıyor. IPhone 11 serisinden çizgiler taşıyacak iPad Pro 2020 şablon çizimleri sızdırıldı.

iPad Pro 2020 neler sunacak?

IPad Pro 2020 serisinin ön açıdan çok çokça değişikliğe uğramadığı görülürken art kısımda üçlü kamera kombinasyonu dikkat çekiyor. Apple’ın iPad Pro 2020 serisinde de kamera güzelleştirmelerine odaklanacağı iddia ediliyor.

12.9 inç ve 11 inçlik iki boyuta sahip olacak iPad Pro 2020 serisinin gövdede kullanacağı materyal ise merak konusu. Metal çerçeve ve cam kaplama ihtimalinin yanında alüminyum art kapak ihtimali de var. Şimdi bu tasarım ögesi netlik kazanmış değil. Kamera çıkıntısı ise gövdeye 1.9mm kalınlık bedeli eklemiş.

Yazılım tarafında aslında pek çok kıymetli hamle yapmış olan Apple gelecek bahar periyodunda, muhtemelen Mart ayında iPad Pro serisi için tanıtım aktifliğini gerçekleştirecek. Bu aktiflikte iPhone SE 2 modeli de tanıtılabilir.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir