Home / Cep Telefonu Tanıtımları / Huawei P40 Pro fotoğrafları Görüntüsü Sızdı!

Huawei P40 Pro fotoğrafları Görüntüsü Sızdı!

Huawei‘nin merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli P40 Pro’ya ilişkin olduğu argüman edilen imajlar bir internet sitesi tarafından paylaşıldı.

Huawei P40 Pro fotoğrafları internete düştü!

Yeni yılla birlikte firmaların tanıtacağı yeni model akıllı telefonlar şimdiden merakla bekleniyor. Akıllı telefon kesiminde taraf alan şirketler piyasaya sunacağı yeni model akıllı telefonların tanıtımlarını gerçekleştirmeden evvel modele ilişkin birtakım fotoğrafları basına sızdırarak modelin nasıl olacağı konusunda kullanıcıların ilgisini üst seviyede tutmayı amaçlıyorlar.

Teknoloji devi Huawei’nin piyasaya çıkaracağı yeni modeli Huawei P40 Pro son vakitlerde mobil yerkürenin konuştuğu hususlar arasında nokta almaya başladı. Münhasıran Amerika Birleşik Devletleri ile yaşadığı bunalımdan sonra Huawei’nin yeni model akıllı telefon üretimi konusunda nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyorken, Huawei P40 Pro’ya  ait olduğu argüman edilen fotoğraflar TargetYouTube isimli  internet sitesi tarafından paylaşıldı.

Huawei P40 Pro’nun 5G desteği ile gelmesi bekleniyor

Çin basınında taraf alan haberlerde Huawei P40 Pro’nun gelecek yılın mart aylarında piyasaya çıkarılacağı yan alırken, paylaşılan manzaralarda  Huawei P40 Pro’nun Samsung Galaxy Note 10’a misal bir ön panele sahip olduğu ve ekranın üst kısmında da bir ön kamera deliği konum aldığı görülmekte. Kıvrımlı bir ekran dizaynına sahip olan telefonun art kısmında 5 kamera ve bir LED ışık bulunuyor. Kirin 990 5G yonga seti ile gelmesi beklenen Huawei P40 Pro’nun 5G özelliğini de taşıması bekleniyor.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

iOS 13’ün sevilen özelliği Android 11 ile gelecek!

Android 10 ile sunulan yeniliklerin başında, karanlık mod geliyor. Apple tarafında ise iOS 13 ile kullanıcılara sunulan bu özellik faal ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir