Home / Cep Oyun / HANEYE Echoes’un iOS ve Android İçin Betası Yayınlandı

HANEYE Echoes’un iOS ve Android İçin Betası Yayınlandı

Mobile Mode Gaming, oyun tutkunlarının uzun bir müddettir beklediği Haneye Echoes oyununun 2019 boyunca yapılan testlerin akabinde, beta olarak yayınlandığını duyurdu. Mobil oyun, şu anda sadece ABD, Kanada, Rusya, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore’de kullanıcılara sunuldu. Yani Türkiye’deki oyuncular, henüz bu oyuna erişim sağlayamıyorlar.

Meskene Online, çıktığı tarihten bu yana ağır ilgi görüp nispeten tanınan bir oyun hâline geldi. Bu nedenle oyunun bir de mobil versiyonunun çıkarılması, oyun yerküresinde beklenen bir durumdu. Geçen bu mühlet zarfı içinde de hayranların oyundan olan beklentileri hal almaya başladı.

Daha evvelki Haneye mobil oyunlarının tersine yeni çıkan mobil oyun, orijinali ile nispeten emsal gözüküyor:

Eve’in bilgisayar versiyonuna daha yakın olması amaçlanan mobil oyunda; gayri beşerlerle ticaret yapıp kendi bütçenizi oluşturabilir ya da onları bir uzay savaşına sürükleyip servetlerini çalabilirsiniz. Verdiğiniz her karar, galaksideki şöhretinize ek sunacak. Yani galaksinin koruyucusu yahut beğenilmeyen adam olmak külliyen sizin elinizde.

Birinci izlenimler, oyunun geleceğinin epey parlak olduğu cihetinde. Daha gelişim sürecinde olan bir oyun için de bu hayli güzel bir haber gelgelelim gözden kaçırılan ve şimdi oyunda bulunmayan kimi değerli ögeler da tenkitler arasındaydı. Mobil oyunun şimdi beta aşamasında olduğunu göz önüne alırsak bu da alışılagelmiş karşılanabilecek bir durum.

Bahsedilmesi gereken değerli bir durum da oyunun beta versiyonunda kaydettiğiniz ilerlemelerin, oyunun tam versiyonunda kayıtlı durumda olmayacak olması. Yeni çıkan bu beta versiyonun şimdilik oyun tutkunları için bir deneme tahtası olarak görülmesi öneriliyor. Bu süreç içinde de oyunun bilgisayar versiyonu ile karşılaştırmalar yapıp beğenip beğenmediğinize karar verebilirsiniz.

ABD, Kanada, Rusya, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore memleketlerinden birinden bizi takip ediyorsanız Eve Echoes oyununun açık beta versiyonuna Apple Testflight ve Google Play üzerinden edinebilirsiniz.

EVE Echoes tanıtım medyası: 

 


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir