Home / Akıllı Telefonlar / Galaxy Fold 2’ye 1’inci Sınıf Deri Kılıf Geliyor!

Galaxy Fold 2’ye 1’inci Sınıf Deri Kılıf Geliyor!

Samsung’un gelecek yeni katlanabilir akıllı telefonu için büyük heyecan var. Güney Koreli şirketin birinci denemesi olan Fold modelinden sonra hem kazanılan tecrübe hem yenilenen tasarım ile geliştirilen Fold 2’nin fiyatının ise nispeten “cazip” olacağı söyleniyor. Galaxy Fold 2’nin 850 Dolar fiyatla satılacağına ait malumatlar var. Bu fiyatın, Galaxy Fold’un 1980 Dolar fiyatından sonra nispeten cazip olduğu bir gerçek. Elbette son kelamı Samsung söyleyecek ve muhtemelen Galaxy Fold 2’yi 11 Şubat‘ta düzenleyeceği Galaxy S11 etkinliğinde tanıtacak.

Samsung, Galaxy Fold 2 için yeni aksesuarlar da satacak. Önden katlamalı yapısıyla bir periyodun fizikî kapaklı telefonlarını andıran Galaxy Fold 2 için bir numara sınıf deri kılıflar satışa sunacak olan Samsung, böylelikle telefonun kılıflıyken de cazip görünmesini sağlayacak. Samsung’un bu kılıfları ise tekrar tıpkı Galaxy Fold’da olduğu üzere 129.99 Dolar civarında bir fiyatla satacağı söyleniyor.

Galaxy Fold 2’nin renk seçenekleri de ayan olmuş durumda. Galaxy Fold 2 satın almak isteyecek olan kullanıcılar, siyah, beyaz ve mor renk seçeneklerinden birini tercih edebilecekler.


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei P40 Pro 5 Art Kamerayla Gelebilir

Huawei'nin Google pratiklerinden mahrum olarak gelecek olan telefonu P40'ın en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, üst seviye kameraları olacak ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir