Home / Cep Oyun / Fallout 76’da keşfedilen yeni kusur oyuncuları çılgına çevirdi

Fallout 76’da keşfedilen yeni kusur oyuncuları çılgına çevirdi

Fallout 76‘da keşfedilen yeni günah oyuncuları çılgına çevirdi. Fallout 76’da yeni keşfedilen bir cürüm, hırsızların, oyundaki sahip olduğunuz çabucak acilen her şeyle birlikte kıyafetleri – yahut güç zırhınızı çalmanızı sağlıyor. Bir oyuncu farklı bir oyuncuyu yürürken saniyeler içinde soyabiliyor.

Fallout 76’da keşfedilen yeni kusur oyuncuları çılgına çevirdi

Hacker’ların oyundaki bir açıktan yararlanarak yaptıkları hırsızlıklar Fallout 76 oyuncuları çıldırttı. Pek çok oyuncunun tüm kıyafetleri, silahları saniyeler içinde çalındı. Velev oyunu oynayan oyuncular kolunuzdaki oyunun haritasına hizmetlere ve  oyun menüsüne ulaşmanızı sağlayan PipBoy’un dahi çalınabildiğini belirtti. 

Fallout 76 Bethesda’nın başını ağrıtmaya devam ediyor. Bethesda‘nın son yıllardaki en reaksiyon çeken oyunu olan Fallout 76 çıktığı günden itibaren adeta oyuncuların sabrını test ediyor. Oyunun çıkış haftasında Fallout 76 oyuncularını çanta sürprizi karşılamıştı. Oyunun koleksiyon sürümünü sipariş edilen oyunculara kumaş çanta bölgesine naylon poşet gönderilmiş. Pek çok Fallout 76 oyuncusu gönderilen naylon poşetlere reaksiyon göstermişti. Daha sonra Bethesda bu naylon poşetleri kumaş çantalarla değiştirdi. Lakin oyunda bölge alan buglar hala büsbütün giderilmiş değil. 


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Çok Seveceğiniz Birbirinden En Güzel 10 Oyun

İçinde bulunduğumuz periyot itibarıyla bir yılı daha geçmişte bırakmamıza artık sayılı günler kaldı. Yıl boyunca oyun yerküresinde pek çok ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir