Home / Cep Telefonu Tanıtımları / En İyi Cep Telefonu 2019

En İyi Cep Telefonu 2019

En İyi Cep Telefonu 2019

Akıllı telefonların sürekli olarak evrim geçirmesinin arkasında bitmeyen bir doyumsuzluk söz konusudur. Yeni bir cep telefonu modeli piyasaya sürülür sürülmez kullanılmaya başlanılmadan yeni çıkacak diğer modelde ne gibi değişimler olacak, hangi özellikler eklenecek şeklinde bir beklenti açığa çıkmaktadır. Buna bağlı olarak yeni yılda piyasaya sürülecek olan en iyi cep telefonu 2019 modellerine kısaca göz atalım.

Samsung Galaxy S10

2018 yılında büyük değişiklikler yapmayan Samsung’ un 2019 yılında değişikliklere giderek yeni cep telefonu modellerini ön plana çıkarması bekleniyor. Samsung’ un en iyi cep telefonu 2019 modeli olarak yeni yılda tanıtacağı ve satışa sunacağı cihaz Samsung Galaxy S10 modelidir. 2019 Şubat/ Mart gibi lansmanının yapılması planlanan telefonun özelliklerine baktığımızda görüntülü parmak izi tarayıcısı, ön kısmında iki arka kısmında üç adet olmak üzere toplam 5 adet kameraya sahip olacağı, 5G teknolojisi içerdiği, şık bir tasarım ve dizayna sahip olduğu bilgisi yer almaktadır. Snapdragon SoC ve Son Exynos işlemcisinden destek almaktadır.

 

Huawei P30 ve Mate 30

Huawei’ nin yaptığı açıklamaya göre 2019 yılında 5G özellikli yeni modelleri satışa sunacağını duyurmuştu. Telefonların çıkış tarihine ilişkin kesin bir tarih verilmese de Çin’de önde gelen P ve Mate serilerine ait yeni modelleri yeni yılda görebileceğiz. Aynı zamanda Huawei’ nin en iyi cep telefonu 2019 modelleri arasında katlanabilir telefon modelleri de yer alacak.

Honor 8A ve View 20

Honor View 20 Çin’de piyasaya sürülmüş durumdadır. Sahip olduğu özellikleri ve tasarımı ile herkesin beğenisini toplamışa benziyor. Huawei’ nin yan markası olan Honor piyasaya çıkardığı telefonların tasarımlarıyla adından oldukça söz ettirmektedir. Honor’ un satışa süreceği bir modelde 8A’ dır. Nisan ayında tanıtımının yapılıp piyasaya sürülmesi beklenen modelin 5G özelliğine sahip olacağı aynı zamanda orta klasmanda ve bütçeye uygunluk göstereceği düşünülmektedir. En iyi cep telefonu 2019 modellerine aday olan bu cihazları yakın takipte kalabilirsiniz.

Xiaomi Mi Mix 3 ve Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi Mix 3 cihazının özelliklerine göz attığımızda 24 megapiksellik ikili kamera, 6.39 inç büyüklüğünde OLED ekran, 10 GB RAM özelliği, 256 GB depolama alanı, 93.4 ekran oranı ile en iyi cep telefonu 2019 modelleri arasına katılmaya iddialı bir şekilde geliyor. Bu modelin yanı sıra güçlü bir cihaz olarak yeni yılda bizi karşılayacak Xiaomi Mi 9 Haziran ayında satışa sunulması beklenmektedir. Yeni teknolojiye sahip birçok özellik ve tasarımlarıyla kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başarabilecek bu cihaz en iyi cep telefonu 2019 modelleri arasında ilk sıralarda yer alacağa benziyor.

 
One comment

  1. Bence en iyi cep telefonu IPHONE siz neden bu şekilde bir yönlendirme yapıyorsunuz ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir