Home / Teknoloji Haberleri / Dell G3 Oyun Bilgisayarı Kişisel İndirimde

Dell G3 Oyun Bilgisayarı Kişisel İndirimde

Dell’in Türkiye’de en çok tercih edilen oyun bilgisayarları G serisinin 9. nesil Intel Core i7 işlemcili modeli Tekno Cuma kapsamında kişisel fiyatıyla Teknosa’da satışa sunuldu. Üstün oyun deneyimini en münasip fiyatlarla sunmayı hedefleyen Dell G serisi, güçlü işlemcisi, NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı ve çift fanlı soğutma sistemiyle performansı her hengam üst seviyede sunuyor.

Teknosa’da 6299 liradan satışa sunulan Dell G3 15 3590, dahili çift hoparlörüyle oyunların içine alan ses çıkışı, art aydınlatmalı klavyesi, SmartByte teknolojisiyle görsel içeriği kusursuz aktarması ve süratli şarj özelliğiyle kesintisiz oyun deneyimi veriyor.

G serisinde Alienware Command Center

Alienware’in 20 yılı aşkın oyun bilgisayarı tecrübesini aktardığı Dell G serisi, Alienware Command Center yazılımı ile bilgisayar performansını üst seviyeye taşıyor. Oyunlara nazaran kişiselleştirilebilen tatbik sayesinde karşılaşılan rastgele bir sorunu çözmek çok kolay hale geliyor.

Oyunun içine girmeden oyunların ayarlarını düzenleme imkanı veren yazılım ile oluşturulan profil, kullanıcının istediği ayarlarda istediği oyunu her devir oynamasına imkan tanıyor.

Kısa bir vade devam edecek indirimdeki Dell’in kullanıcıların oyun deneyimlerini en üst seviyeye çıkaran G serisi hakkında daha çokça malumat edinmek için Teknosa’yı ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR


MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı NovaBuds

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ile hayli dikkat çeken bir şirket olsa da akıllı aksesuar kolunda de bir ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir