Home / Teknoloji Haberleri / Aralık Ayı Telefon Kampanyaları

Aralık Ayı Telefon Kampanyaları

Sizin için özel bir detaylandırma yaptık. Operatörlerce hazırlanan kampanyaları artık aylık bir şekilde sizlere sunacağız. Aralık Ayı Telefon Kampanyaları olarak ilk yazı dizimizde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin sitelerinde sundukları kampanyaları sizler için sıraladık.

Hangi operatörde iseniz veya geçmeye kararlı olduğunuz bir operatör var ise, sizlerde kampanyaları takip ederek daha ekonomik hatları elde edebilirsiniz.

Turkcell 5G Hazırlığında

Bildiğiniz gibi ülkemizde 3G den direk 5G’ye geçiş olacaktı. Ancak yapılan hazırlıklar sonrasında operatörler 4,5G hızına geçtiler. İlerleyen zaman içinde operatörlerin 5G hızına geçme çalışmaları başlar diye düşünüyorduk. Ancak Turkcell bu geçiş için start vermiş bile. Çalışmalarını tamamlayan Turkcell bunun için bir video çalışması bile yapmış. Kampanyalar bölümünde ise Aralık ayı fırsatı olarak cihazlara yer vermiş. Cihazların bilgilerini aşağıda bir kısmını inceleyebilirsiniz.

Turkcelle Aralık Ayı Kampanyası

Türk Telekom Özel Avantajları

Türk Telekom avantajlar dünyası geniş bir yelpazeye sahip. Özellikle indirimler konusunda biriz ilerlemiş seviyede sayılabilir. Mesela Aralık Ayı Telefon Kampanyaları  konusunda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Biz belirli kampanyaları bildirelim ancak siz siteyi gezmeyi ihmal etmeyin. Mesela indirim kuponlarında çok büyük yelpaze var. Girip bakmanızı tavsiye ederiz. Bal paket kampanyasında ise 5GB internet hediye veriyor. En iyi kampanya ise Eskiyi getir yeni götür kampanyası Türk Telekom telefon alımları için ideal gibi görünüyor. 550 TL indirim var. 

Özel Kampanya Türk Telekom
Sil Süpür Kampanyası
Yeni Yıl Kampanyası

Vodafone Kampanyaları

Vodafeni Kampanyaları için sitede bulunan en gözde kampanyalar Faturasız hatlara yapılan kampanyalar ve Vodafone Evde kampanyası oldu. Toplamda 27 GB hediye veriyor. Yalnız alttaki yazıya dikkat edin. İlk üç ay olarak bu kampanya düzenlenmiş. Vodafone ev kampanyası çok uygun bizce. Siz yinede siteden bütün özelliklerine bakarak işlemlerini yapmayı hedefleyin.

Faturasız Hatlara Kampanya
fixed_box_ Kampanyası

MOBİL Cep Okulu


BİR DE BUNU OKUYUN

Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı NovaBuds

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ile hayli dikkat çeken bir şirket olsa da akıllı aksesuar kolunda de bir ...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir